Browsing Tag

Tirona

Tirana feston 98-vjetorin, sulmuesi i bën urimin special

Sot është një ditë feste te Tirana. Bardheblutë festojnë 98-vjetorin e themelimit dhe urimet kanë filluar të vijnë edhe nga vetë lojtarët e skuadrës. Sulmuesi nga Uganda ka përdorur rrjetin social “Instagram” për të uruar ekipin më të cilin…