Browsing Tag

tigroudja

Dëmtimi e largoi nga Kukësi, mesfushori firmos në Azerbajxhan

Mesfushori franko-algjerian Shafik Tigruxha ndërpreu marrëveshjen me Kukësin gjatë merkatos së janarit. Ditën e sotme 27-vjeçari është prezantuar te skuadra e Zirës në Azerbaixhan, ekip ku në të shkuarën ka luajtur dhe një tjetër “ish” i…