Browsing Tag

Taulant Sefgjinaj

Një gol për t’u kualifikuar, Laçi dhe Sefgjinaj besojnë

Një gol! 90 minuta për t'u luajtur! Finalja e parë e këtij sezoni për Laçin. Ndaj Anorthosis kurbinasit duhet të rikuperojnë humbjen 2-1 në ndeshjen e parë dhe misioni nuk duket i pamundur. Për mbrojtësin Taulant Sefgjinaj, shanset…