Browsing Tag

Taulant Kuqi

Kuqi-Halilaj pranojnë, tani në të Parën

Vjet e nisën sezonin në Superiore me fanellën e Kamzës, kurse këtë sezon do të luajnë në të Parën. Taulant Kuqi dhe Argent Halilaj e kishin pranuar prej kohësh ofertën e bërë nga Oriku dhe tashmë janë vënë nën urdhrat Artan Sakajt,…