Befason mbrojtësi i Zvicrës: E tmerrshme, por nuk e mbaj mend dëmtimin!

Zvicra mposhti 2-0 Gjeorgjinë në transfertë ditën e shtunë, duke i nisur me fitore eliminatoret e…

VIDEO | Zvicra e nis mbarë, triumfon pastër në Gjeorgji

Kombëtarja e Zvicrës e ka nisur me këmbën e mbarë rrugëtimin e saj në eleminatoret e…

VIDEO | Episodi i pazakontë, grushte dhe shqelma në futbollin e femrave

Një episod mjaft i shëmtuar ka ndodhur fundjavën që lamë pas në futbollin e femrave. Në…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online