Browsing Tag

Stivi Frasheri

Frashëri njofton ndarjen: Kam qenë pjesë e një familje

Pas dy vitesh te skuadra e Kukësit, Stivi Frashëri, ka mbyllur bashkëpunimin me klubin verilindor. Me anë të një postimi në rrjetet sociale, “gardiani” korçar ka njoftuar ndarjen dhe ka falënderuar klubin dhe shokë te ekipit. Në sezonin…

Befason Kamza, tenton dy lojtarë të Kukësit

Kamza nuk e ka mbyllur merkaton. I fundit që ka nënshkruar është sulmuesi anësor Niko Zisi. Anësori i Bylisit ka firmosur për tre vite, ndërkohë që për repartin e avancuar pritet të mbërrijë edhe Sebino Plaku. Ky i fundit kishte nënshkruar…

Plas te Kukësi, pezullohet titullari para Europës

Te Kukësi u munduan ta qetësojnë situatën pas humbjes me Torpedo Kuitasi në Gjeorgji. Deklarata e trajnerit Armando Cungu iu la nervave të disfatës 5-2, ndërkohë që presidenti Safet Gjici shkoi më tej, duke thënë se ne gazetarët ia kishim…