Browsing Tag

Stijepovic

U largua nga Kastrioti, mbrojtësi përfundon në Gjeorgji

Kastrioti dhe mbrojtësi Malazez, Nikola Stijepoviç, ndërprenë dy ditë më parë me konsensus marrëveshjen dhe 25-vjeçari doli në treg si lojtar i lirë. Ditën e sotme, mëngjarashi është prezantuar si lojtari më i ri i skuadrës së Torpedo…

Zyrtare: Kastrioti firmos me kampionin e Malit të Zi

Kastrioti vijon fushatën e përforcimeve, sepse sot ka firmosur kontratë 2-vjeçare edhe me mbrojtësin malazez Nikola Stijepoviç. Duke gjykuar nga të dhënat, duket një goditje mjaft cilësore, sepse bëhet fjalë për një mbrojtës 24-vjeçar,…