Browsing Tag

Spartak Ajazi

Frikë nga aleancat te Burreli, Ajazi: Duam arbitra të FIFA-s!

Burreli e përfundon të shtunën garën në një transfertë të vështirë me Veleçikun dhe skuadra e drejtuar nga Elvis Plori do mundohet të marrë tre pikët, në mënyrë që të garantojë qëndrimin në të Parën. Sulmuesi i matjanëve, Spartak Ajazi,…