Browsing Tag

Shqipërim Taipi

Muzaka bën me dhimbje koke Shehin, rikthehet Taipi

Skënderbeu luan në transfertë me Laçin të shtunën, një ndeshje mjaft e rëndësishme për korçarët. Trajneri Orges Shehi një ditë më parë nën urdhrat e tij ka pasur edhe mesfushorin Shqipërim Taipi. Ai është rikuperuar plotësisht dhe është…