Browsing Tag

Seri

1 vit më parë e donte Barça, sot firmos me Fulhemin

Në futbolli mund të ngrihesh nga hiçi në maja në harkun kohor të një viti, por mund të ndodhë dhe e kundërta. Shembulli për këtë është dhe rasti i mesfushorit të Nicës, Zhan Mikel Seri, i cili një vit më parë ishte në radarët e Barcelonës,…