Browsing Tag

Senad Hysenaj

Besa bën “pazar” te Partizani, merr një mbrojtës

Besa vijon me merkato dhe këtë herë kavajasit kanë nënshkruar me një lojtar të ri si Senad Hysenaj. Mbrojtësi i majtë ishte pjesë e Partizanit dhe gjatë kësaj periudhe tentoi rikthimin në Shkodër te Vllaznia. U mendua se ai do të mbronte…