Browsing Tag

Sançes

Sançes kërkon largimin: Nuk mjaftohem me pesë minuta

Renato Sançes vazhdon të mbetet një problem që kërkon zgjidhje. Mesfushori portugez u mbështet fillimisht nga Niko Kovaç, por me kalimin e muajve aktivizimet e 21-vjeçarit filluan të rralloheshin. Në një intervistë për “Bild”, portugezi…

Po vjen Botërori dhe Sançes është në dilemë

Sipas gazetës së Mynihut, “TZ”, e vetmja çështje e mbetur për t'i dhënë një përgjigje për sa i përket merkatos së Bajernit tani është huazimi (ose jo) i mesfushorit 20-vjeçar Renato Sançes. Portugezi ka fituar sfidën e tij të parë në…