Browsing Tag

Salillari

Teuta vijon ndryshimet, largohet një nga drejtuesit

Pasi ka bërë revolucion në skuadër këtë verë, duke afruar shumë lojtarë të rinj, si dhe duke punësuar trajnerin Bledi Shkëmbi, Teuta duket se nuk ka ndërmend të ndalet dhe ka bërë një ndryshim të rëndësishëm në hierarkinë e klubit. Klubi…

Salillari del hapur: Tomorin e çoj në Europë!

Biznesmeni i njohur tregon të vërtetën e kërkesës në Bashkinë e Beratit për të blerë klubin me asetet. Synimet janë madhore, duke filluar që nga infrastruktura dhe akademia... Edi Spahiu Duke qenë se aktualisht Berati "zien" pas një…

Teuta, mes punimeve në stadium dhe fazës në Itali

Teuta ka nisur punën për sezonin e ri dhe trajneri Gugash Magani po rindërton skuadrën nga e para. Skuadra durrsake ka nisur fazën përgatitore prej disa ditësh, me shumë emra të rinj, por skuadra e re po kompletohet pak na pak. Shefi i…