Browsing Tag

rrëfim

Goditja ndaj Materacit, Zidan nuk është krenar

Zinedin Zidan nuk e ka bazuar suksesin e tij vetëm te dhuntitë e dhuruara nga Perëndia, natyra, fati apo rastësia. Legjenda e futbollit francez ka punuar fort, ka qenë gjithnjë serioz dhe mirënjohës për gjithçka që ka. Ai e ka nisur në një…