Browsing Tag

rodrygo

Reali, Santos dhe Vinisjus: Rrëfehet talenti Rodrigo

Rodrigo Goes po shijon ditët e tij të fundit me skuadrën e Santosit. Pak javë më vonë 18-vjeçari do të marrë avionin për në Madrid, ku do t’i bashkohet klubit më të trofeshëm në botë: Real të Madridit. Një vit më parë Florentino Perez…