“Falë Zotit mbaroi sezoni, nuk rikthehem më te Bajerni!”, Bild zbulon deklaratën shokuese

Renato Sançez u cilësua si një ndër talentët më të mëdhenj të mesfushës dhe Bajerni pagoi…

PSG merkato te Bajerni, fillojnë negociatat për mesfushorin

Reparti i mesfushës te PSG-ja është në krizë totale. Dëmtimi i Verratit dhe raporti inekzistet që…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online