Browsing Tag

Quagliarella

“Kualiarela duhet mbrojtur nga UNESCO”

Sampdoria fitoi sot pasdite 2-0 ndaj Parmës dhe si zakonisht, ndër protagonistët absolutë të ndeshjes ishte sulmuesi Fabio Kualiarela. Veterani shënoi golin e dytë të ndeshjes në minutën e 69-të, pak minuta pasi Kaprari shënoi të parin.…