Browsing Tag

puke

Miqësore | Tërbuni mund Burrelin, bindin dy sulmuesit e rinj

Skuadrat e Kategorisë së Parë kanë nisur përgatitjet për sezonin e ri. Tërbuni dhe Burreli, kanë zhvilluar ditën e sotme një test miqësor në kompleksin “Internacional” në Pezë Helmes, Tiranë, ku pukjanët kanë arritur fitoren me shifrat 2-0.…

Festë te Tërbuni, Devolli dhe Shkumbini luftë deri në fund

Skuadra e Tërbunit ka siguruar matematikisht vendin e parë në Grupin A të Kategorisë së Dytë me fitoren e sotme në transfertë ndaj Tiranës B.  Qëndrimi i klubit pukjan në Kategorinë e Dytë ka zgjatur vetëm një sezon dhe sezoni i ardhshëm i…