Browsing Tag

President i Besës

Bizhdili i ashpër: Ky, mësimi më i keq në këtë sezon!

Te skuadra e Besës nuk është kapërdirë lehtë ngjarja e bujshme në ndeshjen me Egnatian. Kavajasit ishin në humbje për 45 minutat e para, por në të dytën erdhi transformimi dhe në fund ndeshja u fitua 3-2. Kjo fitore me aromë tolerimi ka…