Browsing Tag

perishic

Sezoni zhgënjyes i Perishiç, tek Interi e vënë në shitje

Sezoni aktual ka qenë tepër zhgënjyes për sulmuesin kroat Ivan Perishiç. 29-vjeçari ka shënuar vetëm tre gola në Serie A, ndërkohë dhe numri i asisteve është gjithashtu shumë zhgënjyes vetëm dy të tillë. Në verën e 2017-ës, Zhoze Murinjo…