Browsing Tag

Pato

Duel i fortë për Paton, Skolari e do me çdo kusht

Aleksandro Pato mbylli para një muaji bashkëpunimin me skuadrën kineze të Tianzhin Kuanzhian dhe tani ka ndërmend të rikthehet në vendlindje. Mediet braziliane raporton se për sulmuesin po zhvillohet një duel i fortë mes Sao Paolos dhe…

Rikthimi i Patos te Milani? Reagon lojtari

Alesandro Pato mbetet një ndër futbollistët më të dashur për tifozët e skuadrës së Milanit dhe prandaj lajmi i publikuar nga “Gazzeta dello Sport” mbi një rikthim të mundshëm në Milano të 29-vjeçarit ka shkaktuar shumë bujë. Por, nuk ka…