Browsing Tag

Partizzani

Interesimi i Bashakshehirit dhe kombëtarja, Asani flet hapur

Jasir Asani është nga ata që nuk kanë shumë dëshirë të flasin. Ka ndodhur që ka shënuar, por pas ndeshjeve nuk ka dalë para mediave për të dhënë ndonjë deklaratë. Sulmuesi anësor po bën mirë me Partizanin, por nuk dihet ende një lider.…