Browsing Tag

Pakuaio

Lomaçenko injoron Pakuaion: Një legjendë, por tepër i vjetër

Vasilji Lomaçenko është një ndër boksierët më të mirë në qarkullim. Ukrainasi është në një tjetër nivel përsa i përket kategorisë “lightweight” dhe së shpejti pritet që të kalojë në një divizionin “Light Welteweight”. Por, fillimisht i…

Mejuedhër rikthehet në ring, gjendet akordi me Pakuaion

Flloid Mejuedhër do t’i rikthehet në ring. Boksieri amerikan njoftoi fansat e tij se do të ndeshej përsëri nga boksierit filipinas Mai Pakuaio, me anë të një postimi në rrjetin social “Instagram”. Por, shumë vetë kujtuan se 41-vjeçari po…