Browsing Tag

Pablo Machin

Eliminim i pafalshëm, Sevilja merr masën drastike

Sevilja pësoi një eliminim të pabesueshëm kundër Sllavias së Pragës. Ndeshja e zhvilluar në kryeqytetin çek përfundoi në barazim 2-2. I njëjti rezultat i ndeshjes së parë dhe të dy ekipet vazhduan betejën në shtesa. Vaskez gjeti golin e…