Browsing Tag

“Nuovo Inizio”

Fillim i ri për Parmën, ndërrohet presidenca e klubit emilian

Me datë 16 nëntor të vitit të kaluar, Jiang Lizhang u bë presidenti i Parmës dhe të gjithë tifozët filluan të besonin se ditët e errëta të ekipit kishin marrë fund dhe paratë kineze do të sillnin yje në “Tardini”. Ekipi arriti të sigurojë…