Browsing Tag

Niort

Ndodh në mes të Francës, ndeshja ndërpritet prej… rrymës

Ka ndodhur në shumë stadiume të botës që të ndërpriten ndeshjet për shkak të problemeve me rrymën elektrike. E kemi provuar edhe në Shqipëri, madje në një ndeshje derbi mes Tiranës dhe Partizanit në stadiumin “Selman Stërmasi”. Ajo ndeshje…