Browsing Tag

Nikola Okpotu

Finalja me Tiranën, Laçit i kthehet sulmuesi

Laçi u mposht një ditë më parë nga Flamurtari, por ajo përballje duhet lënë pas dhe të mendohet për ndeshjen e radhës në shtëpi me Tiranën. Një sfidë që pritet të jetë tepër e luftuar, për vetë objektivat që skuadrat kanë. Vetëm fitorja…