Browsing Tag

Nikola Kaliniç

Nikola Kaliniç, zyrtarisht madrilen

Nikola Kaliniç është zyrtarisht një futbollist i Atletikos së Madridit. Kroati ka lënë Milanin, për t’u transferuar në Spanjë dhe konfirmimi vjen dhe nga klubi madrilen. Këta të fundit kanë zyrtarizuar blerjen e sulmuesit në një postim në…