Browsing Tag

Nertil Hoxhaj

Bylisi apo Flamurtari? Hoxhaj nuk tundohet nga Superiorja

Mbrojtësi 22-vjeçar, Nertil Hoxhaj, e mbylli sezonin tek Elbasani, por këto ditë pa aktivitet zyrtar nuk kanë qenë të “qeta” për ballshiotin. Kjo për shkak se për të kanë treguar interes dy skuadra në Kategorinë Superiore, edhe pse ai…

Nuk është Roberto Karlos, shijoni perlën e Nertil Hoxhajt!

Nertil Hoxhaj është një element i formuar te Partizani, klub me të cilin debutoi në maj të vitit 2016 në ndeshjen e fundit të kampionatit kundër Teutës. Mbrojtësi i majtë, më t’u mbyllur sezoni mori një ofertë nga Flamurtari dhe u…