Browsing Tag

Neritan Kalamishi

Akuzat për Kalamishin: Politike! Bandat e rrëzuan Vllazninë!

Neritan Kalamishi dhe Fatos Gjyrezi, dy ish-administratorë të Vllaznisë, kanë përfunduar nën akuzë nga Prokuroria për shpërdorim detyre, ndërkohë që i pari ka reaguar në “Star Plus TV”. “Është politike. Bandat kriminale të qeverisë që…