Ndreu: Gjici ka një problem, Partizani i fortë prej dy lojtarëve

Ish-trajneri i Kukësit, Ramazan Ndreu, ka qenë i ftuar në emisionin “Sport News Plus” në “News…

Ndreu: Shkurtaj i pafat. Ja pse lashë në stol Rrocën e Limajn

Trajneri  i Kukësit Ramazan Ndreu foli për emisionin “Gol pas Goli” në “Supersport” në përfundim të…

Ndreu sfidon: Partizani ka mbrojtjen më të mirë? Ne kemi sulmin!

Ramadan Ndreu, trajneri i Kukësit, e nis kundër Partizanit aventurën e tij si trajneri i verilindorëve.…

Kukësi fiton kundër Korabit me Musollin në fushë, Rama gjen golin

Ramadan Ndreu drejtoi Kukësin për herë të parë në miqësoren kundër Korabit, ndeshje të cilën verilindorët…

Kukësi i Ndreut, ide të reja dhe rikthime të rëndësishme

Kukësi do ta mbyllë sezonin me një trajner të ri në krye të pankinës. Armando Cungu…

Kukësi paralajmëron: Kjo është SHPIFJE, nuk lejojmë të na prishin imazhin!

Drejtori i Kukësit, Ramdan Ndreu, u akuzua nga një prej drejtuesve të Flamurtarit, se ai kishte…

Fukui bashkohet me Kamzën, Ndreu: Na mungon vetëm një lojtar

Kamza do ta nisë pjesën e dytë të sezonit me një ndeshje mjaft të rëndësishme në…

Duro e Ndreu, këta janë arkitektë suksesi

Gjithçka nga zero, skuadra të ndërtuara në më pak se dy muaj, tashmë Flamurtari e Kamza…

Ndreu tërbohet me gjykimin: Presion i paparë, e prisja të penalizoheshim

Kamza u mund në Vlorë, në një ndeshje ku luajti mjaft mirë dhe nuk pati as…

Ndreu tërbohet me të tijtë: Eufori e pafalshme!

Trajneri i Kamzës, Ramazan Ndreu, ka mbetur i zhgënjyer nga loja e skuadrës së tij në…

Ndreu kënaqet me një pikë: Nuk luajmë dot ballëhapur ndaj Skënderbeut

Kamza ka marrë pikën e parë sezonale dhe e ka bërë në një prej ndeshjeve më…

Ndreu nuk demoralizohet: Na duhet kohë. Fusha ishte e mjeruar

Trajneri i Kamzës, Ramazan Ndreu, e ka analizuar me qetësi humbjen në Kukës, ku e ka…

Fukui dy gola në miqësore, Ndreu tregon ambiciet dhe merkaton e Kamzës

Trajneri i Kamzës, Ramadan Ndreu, ka folur për Supersportin në një intervistë nga Ohri, ku Kamza…

Kamza e rinis nga Ndreu

Ramadan Ndreu do të vazhdojë të jetë trajner i Kamzës, pas suksesit të arritur sezonin e…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online