Browsing Tag

Ndeshjet java e 16-të

Java e 16-të, kryesuesit e grupeve luajnë të dielën

Të dy skuadrat kryesuese, Vllaznia në Grupin A dhe Bylis në Grupin B, tashmë e kanë ngushtuar në 4 pikë diferencën me dy ndjekësit në renditje. Shijakasit e Erzenit ndodhen në vendin e 2-të në Grupin A me 31 pikë dhe të shtunën do të luajnë…