Browsing Tag

ndeshja e kthimit

Juventusi kërkon përmbysjen, ndihmë nga SHBA dhe Japonia!

Juventusi dhe Atletiko e Madridit do të përballen mes tyre me datë 12 mars, në raundin e dytë të këtij turi në Champions Ligë. Bardhezinjtë e Alegrit do të bëjnë të pamundurën për të rikthyer rezultatin 0-2 të ndeshjes së parë dhe për të…