Browsing Tag

Nante

Zhduket avioni, blerja rekord e Kardif ishte në të

Pak kohë më parë vdiq pas një shpërthimi të helikopterit presidenti i Lester, ndërkohë që një lajm i frikshëm po qarkullon edhe për futbollistin Emiliano Sala. Avioni i tij është zhdukur dhe nuk ka ende asnjë informacion se çfarë ka…