Browsing Tag

Musaj

Laçi humbet një lojtar kyç, Musaj zyrtarizohet në Kosovë

Drilon Musaj është zyrtarizuar dje pjesë e Dritës së Gjilanit në Kosovë, skuadër me të cilën ai ka firmosur për një sezon. Mbrojtësi i djathtë pas dy sezonesh u largua nga Laçi, që i ofroi rinovimin futbollistit ende pa u mbyllur sezoni…

Musaj në dilemë, Trepça ’89 synon ta rikthejë

Mbrojtësi nga Gjakova kërkohet nga kampionët e Kosovës, që do të kenë mundësinë të luajnë në kupat e Europës. 22-vjeçari së shpejti pritet të vendosë për të ardhmen Kushtrim Lushtaku kaloi para pak ditësh nga Kukësi te Trepça ’89 dhe do…