Browsing Tag

Moldavia

Moldavia bën gati listën, lojtarë vendas dhe një yll i vetëm

Trajneri i përfaqësueses së Moldavisë, Aleksandru Spiridon ka bërë publike listën me 23 lojtarët e përzgjedhur për ndeshjet kualifikuese të “Euro 2020” ndaj Andorrës (8 qershor) dhe Shqipërisë (11 qershor, “Elbasan Arena”). I vetmi emër…