Browsing Tag

Mohammad El-Kayed

Prezantime pompoze, dy talente për Skënderbeun

Skënderbeu po mendon edhe për të ardhmen dhe kjo shikohet mjaft qartë edhe nga merkatoja që po bëhet. Nën urdhrat e trajnerit Orges Shehi do të jetë një numër i madh lojtarësh të rinj, të cilët do të kenë mundsinë të rriten te korçarët dhe…