Browsing Tag

Miter Sporting

VIDEO | Bëri për spital arbitrin, arrestohet lojtari

Në Argjentinë duket se duhet të ruhen jo vetëm nga tifozët, por dhe nga lojtarët. Pas incidenteve që ndodhën në përballjen mes Riverit dhe Bokës, një tjetër problem është raportuar nga mediat argjentinase. NJë lojtar ka dhunuar gjyqtarin…