Browsing Tag

Minifutboll

Minifutboll/ Shqipëria largohet nga Kievi me humbje

Katër humbje dhe një fitore është bilanci i kombëtares së minifutbollit në evropianin “Kiev 2018”. Një rezultat në pamje të parë zhgënjyes, por duhet përmendim faktin se kjo ishte eksperienca e parë e Shqipërisë në minifutboll, ndërkohë…