Browsing Tag

Meglid Mihani

Mihani: Nuk ka ndeshje të lehta për Besën, duam Superioren

Këtë javë Besa luan në transfertë me Orikun, një sfidë ku kavajasit do të kërkojnë fitoren për të ngushtuar sërish në tre pikë diferencën me Bylisin kryesues. Meglid Mihani, kapiteni i verdhezinjve, e vlerëson si mjaft të vështirë këtë…

Mihani ndez garën: Tani do shikoni Besën e vërtetë

Në Kavajë besojnë ende te ngjitja në Kategorinë Superiore. Përgjysmimi i pikëve e ka çuar në katër pikë diferencën me rivalët e Bylisit dhe tani Besa e ka vetë në dorë fatin e saj. Besimi te skuadra e Gugash Maganit nuk mungon, siç e…

Kapiteni Mihani “ul tonet”: Në Ballsh, jo si finale!

Java e 13-të e Kategorisë së Parë do të mbyllet ditën e diel me kryendeshjen e Grupit B, Bylis-Besa. Në Ballsh do të përballen dy skuadra që në të shkuarën e tyre kanë qenë protagoniste edhe në Kategorinë Superiore. Për SportEkspres.com,…