Browsing Tag

Mark Van Bomel

Van Bomel: Na kënaq pika, u vendos nga episodet

Mark Van Bomel, trajneri i PSV, ka dalë para mediave dhe ka folur për ndeshjen me Totenhemin. Holandezët kaluan të parët në avantazh, ndërkohë që më pas anglezët barazuan dhe e panë veten në avantazh. Gjithsesi nuk pati fitues në fund, pas…