Browsing Tag

Marjan Altiparmakovski

Laçi nis lëvizjet, zyrtarizohet largimi i parë

Laçi po mendon për përforcimet, por fillimisht ka nisur me largimet e atyre elementëve që drejtuesit dhe stafi teknik mendojnë se nuk mund t’i shërbejnë skuadrës në vazhdim. pas takimit me Teutën klubi kurbinas ka ndërprerë marrëveshjen me…