Merr fund aventura ukrainase, Demiri transferohet në Sllovaki

Mbrojtësi shqiptar Besir Demiri është prezantuar te skuadra sllovake e Zhilinës. Futbollisti i lindur në Shkup…

Ditë vendimtare për Besir Demirin, kolegët e konsiderojnë të larguar

Mbrojtësi i kombëtares shqiptare, Besir Demiri, është shumë pranë largimit nga skuadra ukrainase e Mariupolit. Lojtari…

Ofertat, Shkëndija dhe Ukraina, Besir Demiri i prek të gjitha

Mbrojtësi i kombëtares shqiptare, Besir Demiri, ka qenë i ftuar në emisionin “Sportmania” në “TV Shenja”.…

Demiri e Bakaj festojnë në fushë, Gavazaj në stol

E shtunë pozitive për tre legjionarët e kombëtares. Fitore për Elis Bakajn, Emir Demirin dhe Enis…

Demiri shkëlqen në Ukrainë, asist dhe pjesë e formacionit të javës

Besir Demiri po kalon një moment shumë të mirë në kampionatin ukrainas. 24-vjeçari, i cili aktivizohet…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online