Browsing Tag

Mario Hermoso

Ekipet “Big” gati, garë e fortë për zbulimin e La Liga-s

Bajerni i Mynihut dhe Arsenali janë futur në garë për Mario Hermozon. Mbrojtësi i Espanjol ka treguar aftësi të jashtëzakonshme, duke u shndërruar në një prej lojtarëve më të mirë të ekipit katalanas. Paraqitjet e tij pozitive kanë rënë në…

Ka konkurrencë me Realin, Bajerni hap thesin për spanjollin

Bajerni i Mynihut po kërkon një mbrojtës. Gjiganti gjerman ka një preferencë dhe ai luan në La Ligën spanjolle. Flasim për Mario Hermoson, 23-vjeçarin e Espanjolit. Siç raporton “Sport Bild”, Bajerni është gati të shpenzojë për…