Dovizioso i pafuqishëm, titulli i gjashtë “prenotohet” nga Marquez

Piloti i Hondës, Marc Maquez, ia ka dalë të thellojë diferencë me rivalin  e tij Andre…

Moto GP: Markez i mrekullueshëm, triumfon dhe shpallet kampion bote

Moto GP ka njohur sot kampionin e botës dhe ai është Mark Markez. Ishte vetëm çështje…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online