Browsing Tag

majorka

VIDEO | Deportivo La Korunja, me një këmbë në La Liga

Është luajtur sot ndeshja e parë mes Deportivo La Korunjas dhe Majorkës, sfidë e vlefshme për Play Off e La Ligas. Vendasit kanë marrë një triumph shumë të rëndësishëm 2-0, duke hedhur një hap shumë të rëndësishëm për rikthimin e tyre në…