Browsing Tag

Majkëll Shumaker

Nga Sena te Shumaker, Hamilton zbulon objektivin e radhës

Luis Hamilton është një nga pilotët më të talentuar dhe fitues në botën e Formula 1. 33-vjeçari i Mercedezit ka fituar katër tituj kampion, është shumë afër titullit të pestë, ndërkohë që numëron dhe 71 fitore. Hamilton mban rekordin…
where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online