Browsing Tag

Luca Pellegrini

Gati shkëmbimi i mbrojtësve, Juventusi dhe Roma bien në ujdi

Juventus dhe Roma janë gati të bashkëpunojnë këtë merkato. Siç raporton “Sky Sport Italia”, dy gjigantët përtej Adriatikut po përfundojnë shkëmbimin mes Luka Pelegrinit dhe Leonardo Spinaxolas. Të dy lojtarët kanë pozicione të njëjta në…