Browsing Tag

Lorenco Pelegrini

Pelegrini lojtari i momentit, Roma gati rinovimin

Lorenco Pelegrini po kalon një moment shumë të mirë me Romën. 22-vjeçari shënoi golin e avantazhit në fitoren 3-1 në derbin përballë Lacios dhe po shijon formën e mirë e mirë, pas një nisje të vështirë të sezonit. Lojtari refuzoi ofertat…

Junajtid merkato në Itali, Murinjo pëlqen mesfushorin e Romës

Mançester Junajtid nuk bëri një merkato cilësore gjatë verës dhe Zhoze Murinjo nuk e fshehu dëshpërimin e tij. Marrëdhëniet me drejtuesit janë ftohur, por merkato e janarit vjen shpejt dhe “Djajtë e Kuq” do të kenë shansin për të përforcuar…