Browsing Tag

lons

Balliut i duhet të vendosë, vjen oferta nga klubi francez

Ivan Balliu është prej më shumë se një muaji lojtar i lirë. Katalanasi me origjinë shqiptare mbylli bashkëpunimin me Metz në fund të këtij sezoni dhe tani është në pritje të ofertave dhe një e tillë ka ardhur së fundmi nga Lens. Sipas…